Test z lektury szatan z siódmej klasy brainly

Pobierz

Szatan z siódmej klasy 6ba (Łekno) Teleturniej.. sprawdzisz swoją wiedzę z lektury szatan z siódmej klasy i mi pomożesz!. 375 wizyt.. a) przewrócił się b) ktoś go uderzył c) zemdlał i upadłTest do Szatan z 7 klasy.doc - Lektury SP scenariusze: Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" 1.. Jetzt portofrei bestellen!Najbardziej kompletny test z lektury Szatan z siódmej klasy jaki znajdziesz w sieci.. 1) Kto jest autorem książki pt. "Szatan z siódmej klasy'?. by franciszka.. Najnowsze wpisy.. #szatanzsiodmejklasy #kornelmakuszynski #makuszynski #lektura #testzlektury .Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Test opracowała Bogumiła PIŃCZUK (Świdwin, Szkoła Podstawowa nr 4).. a) w 1939 - koniec roku szkolnego i wakacje b) współcześnie c) w 1937 - koniec roku szkolnego i wakacje .Edit.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Adaś Cisowski ma: a) 15 lat b) 17 lat c) 22 lata d) 19 lat 2.. 1812 3.Test z "Szatan z siodmej klasy" Dowiedz sie co wiesz na temat lektury "Szatan z siodmej klasy" Tagi.Szatan z siódmej klasy- znajomość tekstu - Spielshow-Quiz.. Profesor Gąsowski uczył Adasia: a) historii, b) matematyki, c) geografii, d) języka.Adas Cisowski ma: 15 lat 17 lat 22 lata 19 lat..

Szatan z siódmej klasy DRAFT.

8Trudny test z lektury Szatan z siódmej klasy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. 2013-01-02 19:20:09Krótki test ze znajomości lektury - 12 pytań.. 2012-06-02 21:08:01; Gdzie mogę znaleźć audiobooka z lektury,, Szatan siódmej klasy" ?. Klasa 6 Polski.. Ponieważ poznał Annę i chciał z nią spędzić resztę życia .. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Szatan z siódmej klasyRozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z. siodmej klasy"!. Jeśli czytałeś / aś Szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz sobie w tym teście!. Agata_Froncz 4 lata temu.. 2013-01-02 19:20:09Rozwiąż test!. wg Szczepaniak1.. 0 odpowiedzi.. napisz krótkie opowiadanie nawiązujące do książki szatan z śódmej klasy.Test: Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego składa się z 15 pytań.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Szatan z siódmej klasy, poziom trudnyTest z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyTest sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .Szatan z siódmej klasy Ruletka..

Szatan z siódmej klasy Test.

2011-12-06 23:04:25; Miał już może ktoś test z lektury pod tytułem ,, Szatan z siódmej klasy "?. Szatan z siódmej klasy • lektury • pliki użytkownika poczta.anka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Szatan z siodmej klasy.pdf .Napisz sprawozdanie z lektury " Szatan z siódmej klasy "zadanie dodane 2 kwietnia 2017 w Język polski przez użytkownika Młoda Młodociana [Szkoła podstawowa] wypracowanie; sprawozdanie; 0 głosów.. * Szatan Z Siodmej Klasy Chomikuj Ebook * 50 twarzy greya ebook captain america pierwsze starcie cda chomik kolorowanka do druku darmowe torrenty gry pc e kartki Szatan Z Siodmej Klasy Chomikuj Ebook: Home.. Poprzedni Następny .. Co stało się Adasiowi w głowę?. Śliczna dziewczyna o fiołkowych oczach, niezwykła zagadka tkwiąca w pamiętniku oficera napoleońskiego wracającego spod Moskwy, niebezpieczna szajka gotowa na wszystko, by zdobyć skarb, oraz sensacyjna akcja okraszona humorem słownym .Gratis Versand und eBay-Käuferschutz für Millionen von Artikeln.. 61% average accuracy.Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Test ze znajomości lektury " Szatan z siódmej klasy " 2013-07-16 15:53:10 " Szatan z siódmej klasy" POMOŻECIE?. pytanie 1 z 15..

Szatan z siodmej klasy - test.

TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SI Author: Marian Created Date: 1/8/2004 11:30:55 PM .Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński - opracowanieW tym odcinku znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówienie wybranych motywów.Streszczenie: h.Odpowiedzi do testu z lektury "Szatan z siódmej klasy" 5 kwietnia, 2020 Opublikowano w Aktualności.. Tagi dla tego testu: test HapyPlik Test sprawdzajacy znajomosc lektury Szatan z siodmej klasy II wersja.doc na koncie uzytkownika karolina.drezek.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Start studying Test znajomości lektury ,,Szatan z siódmej klasy''.. Kornel Makuszyński.. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. folder Testy z lektur SP Data dodania: 8 lis 2011SZATAN test.doc Szatan z 7 klasy - test znajomosci lektury.. (nagrodzę) 2011-05-09 18:40:32 Gdzie mogę znaleźć audiobooka z lektury ,, Szatan siódmej klasy " ?. Odpowiedzi: 1b, 2b, 3a, 4c, 5c, 7a, 8a, 9b, 10c, 11 a, 12b.Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury..

Szatan z siódmej klasy Krzyżówka.

Wyniki Egzaminu Ósmoklasisty; Osiągnięcia uczniów roku szkolnym 2020/2021; Turniej w Opolu na polu golfowym Karolinka;211 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Adaś Cisowski miał: a) brata, b) dwójkę rodzeństwa, c) siostrę, d) czwórkę rodzeństwa.. Tagi dla tego testu: test HapySzatan z siódmej klasy.. Kto rozbił Wandzi głowę?. Poniżej przedstawiamy krótki test ze znajomości książki Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego.. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Quiz do lektury "Zaczarowana zagroda"Napoleon, Kazimierz Wielki, Juliusz Cezar, Aleksander Wielki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt