Jak przenieść gry na inny dysk steam

Pobierz

Po odinstalowaniu gry kliknij grę w swojej bibliotece, aby rozpocząć instalację i wybierz nową lokalizację instalacji, w której ma się znajdować.. Nazwij go tak, jak będzie to dla ciebie wygodne (na przykład SteamApp lub SteamGames).. "Przenieś folder instalacyjny" na Steam.. Zaznacz " Utwórz kopię zapasową aktualnie zainstalowanych programów " i kliknij " DALEJ > " 4.Znajdź grę, którą chcesz przenieść na inny dysk.. Następnie przejdź do swojego pendrive'a lub dysku USB, kliknij prawym przyciskiem myszy na jego zawartość i wybierz "Wklej".Podobało sie ?. Wybierz dysk i wprowadź nazwę.Aby przenieść gry do nowej lokalizacji, przesuń kursor myszy nad .W folderze "common" znajdziesz wszystkie gry, które są zainstalowane w Steam.. Metoda 4: Użyj oprogramowania do przesyłania innych firm.. "Przenieś folder" na Steam.. Skopiuj folder "common" i "appmanifest_570.acf" z komputera PC 1 na dysk twardy lub USB.. Otworz aplikacje Steam, w lewym gornym rogu kliknij na "Steam", wybierz "Ustawienia", nastepnie "Rodzina" (chyba, ja mam po ang i jest Family, choc niektore tlumaczenia na steamie sa calkiem inne niz powinny byc) i tam wybierasz czy na tym komputerze czy na innym i nizej konto ktoremu udostapniasz (jesli w tym .Mar 6, 2022Kopie zapasowe gier na Steam, na zewnętrzny dysk twardy 1.. W przeciwieństwie do klasycznych dysków twardych, dyski SSD nie mają żadnych ruchomych części, co czyni je bardziej odpornymi na wstrząsy..

Teraz przejdź do PC 2 i zainstaluj steam.

Istnieją także inne zalety: dyski SSD działają cicho, mają mniejszy czas dostępu i mniejsze .Metoda 1: Zmień lokalizację docelową.. W oknie z wyborem biblioteki wybierz nowe miejsce dla naszej gry.. Find the game in your Library you want to move Kliknij tytuł gry prawym przyciskiem myszy i wybierz "Właściwości.".. Najpierw musisz utworzyć "folder biblioteki Steam" na swoim nowym dysku, przechodząc do opcji Ustawienia > Downloads > Steam Library Folders i klikając Add Library Folder .Kupiłeś sobie dysk SSD i chcesz przenieść na niego swoją ulubioną grę?. A może potrzebujesz zwolnić miejsce na partycji?. Proces przenoszenia gry na SteamDysk półprzewodnikowy (SSD) to urządzenie pamięci masowej, które wykorzystuje zespoły układów scalonych jako pamięć do przechowywania danych.. Share this post!Aug 13, 2022Apr 1, 2021wyniki Jak zainstalować przenieść gry Steam dysk SSD Wyjaśnienie Manuel Maza marca 2022 Przewodnik grach, Gry wideo Zresetuj 224 AKCJE Udostępnij FacebookuPodziel się Twitterze Jak zainstalować przenieść.Method 2.. W tym filmie dowiesz się jak krok po kroku utworzyć nowy folder biblioteki.Necronaut Jan 1, 2016 @ 12:55pm.. Kliknij Parowy > Ustawienia > Pliki do pobrania > Foldery biblioteki Steam > Dodaj folder biblioteki.. Kliknij "listę rozwijaną".Nov 6, 2020Feb 5, 2022Jak przenieść gry Steam na inny dysk?.

Te rzeczy znajdują się w folderze steamapp.

Metoda 2: Użyj oprogramowania Steam Mover.. Jeśli gra jest duża, a dysk twardy lub dysk SSD jest podłączony przez USB, może to zająć trochę czasu.. Metoda 5: Rozszerz przestrzeń na dysku partycji.. Czy jest to możliwe bez reinstalacji?. Musisz zalogować się za pomocą konta Steam na swoim starym komputerze.. Wybierz z listy rozwijanej lokalizację folderu biblioteki Steam, do którego chcesz przenieść instalację gry.Jeśli chcesz przenieść wszystkie swoje gry Steam lub zbiorczo przenieść niektóre z nich na inny dysk, wykonaj następujące czynności: Kliknij zakładkę "Steam" i wybierz "Ustawienia".. Wybierz "Pobrane", a następnie przejdź do "FOLDERY BIBLIOTEKI STEAM".. Rozpocznie się proces transferu.. Otwórz program uruchamiający Epic Games.. Pro Tip: Jak odzyskać utracone gry po przeniesieniu plików gry.. Kliknij na aplikację Steam i wybierz " Kopia zapasowa i przywracanie gier . ". Wybierz zakładkę "Pliki lokalne", a następnie "Przenieś folder instalacyjny.".. Metoda #1 - Szybkie przenoszenie gier na inny dysk przez opcje Steam Sposób opisany w metodzie #2 do niedawna był jedynym rozwiązaniem na przenoszenie gier.. Twórcy Steama w końcu jednak dostrzegli problem i postanowili wprowadzić nową opcję, która pozwala szybko i bezboleśnie przenieść grę do innego folderu jednym przyciskiem myszy.Apr 9, 2022Przejdź do swojej biblioteki Steam..

Znajdź grę, którą chcesz przenieść.

Na dole tej zakładki kliknij Przenieś folder instalacyjny i wybierz nowy folder, do którego chcesz przenieść grę.. Dał Łakpe i Suba jeżeli nie dałeś jeszcze ;]Steam oferuje teraz natywnie łatwy sposób przenoszenia gry z jednego dysku na inny.. Kliknij Biblioteka.. Po wybraniu folderu kliknij Przenieś folder aby rozpocząć proces.Feb 14, 20226 days agoWybierz katalog w Menedżerze biblioteki narzędzi Steam Znajdujemy zabawkę, którą chcemy przenieść, i klikamy Przenieś do magazynu.. Kliknij prawym przyciskiem myszy na grze, którą chcesz przenieść i wybierz polecenie "Kopiu j".. Wybór i przenoszenie gry w Menedżerze biblioteki narzędzi Steam Czekamy, aż narzędzie przeniesie wszystkie pliki na nowy dysk.. Kliknij grę prawym przyciskiem myszy i wybierz właściwości, a następnie wybierz Pliki lokalne patka.. Co wiedzieć.. To wszystko, jak widać, dzieje się to jeszcze szybciej.Najpierw przejdź do linku poniżej i pobierz Menedżera biblioteki narzędzi Steam : Pobierz aplikację Steam Tool Library Manager bezpłatnie z oficjalnej strony Teraz na dysku, na którym chcesz przenieść gry, utwórz nowy folder, w którym będą przechowywane.. Po zainstalowaniu steam na PC 2 zamknij go całkowicie, a następnie wklej .Feb 12, 2022Witam, chciałbym przenieść grę ze steama z hdd na ssd..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt