Jak postępować w niebezpiecznych sytuacjach film

Pobierz

się ich 71 417, w tym 12 śmiertelnych.. Jesteś osobą bardzo odpowiedzialną, inteligentną i nie ulegasz panice!. "Gdy pożar jest na tyle niewielki, że zdecydujemy się z nim walczyć, to możemy go zdławić kocem lub ręcznikiem.". Przeczytaj poni ższe historie.. Polecam również w ramach poszerzenia wiadomości krótki filmik na YouTube: Wł ącz ostro żno ść - film edukacyjny ( 12min 11s) Zawsze zwracaj uwagę na symbole ostrzegawcze umieszczone na opakowaniach.. Dowiedzieć się tego można z plakatów, które eksponowane są w pojazdach komunikacji miejskiej oraz na przystankach.. Jeżeli miałeś kontakt ze środkami chemicznymi: - przepłucz podrażnione miejsce wodą, - jeżeli doszło do połknięcia - jak najszybciej wezwij lekarza, - wypij jak najwięcej wody ale nie doprowadzaj do wymiotów.Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 59.5K subscribers Subscribe Wspólnie z firmą Ströer przygotowaliśmy serie filmów przedstawiających jak udzielać pierwszej pomocy.. Cele zajęć Cele ogólne: • Umiejętność rozpoznawania sytuacji niebezpiecznych .PZU kontynuuje współpracę ze znanymi i lubianymi youtuberami, aby przekazać ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa w ciekawy i przystępny sposób.. Jak zachowywać się w sytuacji zagrożenia?. Podczas tej lekcji dowiemy się, jak zapobiegać wypadkom w domu.. W dzisiejszym temacie zwracamy uwagę na: Niebezpieczne sytuacje, które mogą zdarzyć się w domu: 1) Postępowanie z chemią domową 2) Jak udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej Pomocą dla Was niech będzie materiał:Pierwszy wspólnie zrealizowany film na temat bezpieczeństwa w domu stał się hitem sieci i uzyskał blisko 1,6 mln wyświetleń..

Jak postępować w niebezpiecznych sytuacjach?

Karolina Kasprzyk oraz policyjny profilaktyk Beata Rogawska-Schmidt opowiedzieli uczniom o bezpieczeństwie w domu, na .Szczególnie niebezpieczne jest połknięcie takich substancji.. Co zrobić jeżeli słyszymy wybuch lub strzały?. Roztropna Amelia Amelia z rodziną wybrała się w słoneczne wakacyjne popołudnie nad jezioro, aby poćwiczyćJak zachowywać się w sytuacji zagrożenia?. Treści programowe a. edukacja społeczna b. edukacja polonistyczna c. edukacja plastyczna 6.. Żmija zygzakowata jest jedynym jadowitym wężem w Polsce, Lulek czarny, Wawrzynek wilczełyko, Bieluń dziędzierzawa, Barszcz Sosnowskiego, który powoduje oparzenia, Psianka, Oleander, Poinsecja (Gwiazda betlejemska), Substancja trująca, Substancja łatwopalna, Substancja .Temat lekcji: Jak postępować w niebezpiecznych sytuacjach?. Dbamy o przyrodę.dostrzegać niebezpieczne sytuacje w domu i szkole; zapobiegać wypadkom w miejscach, które wydają się bezpieczne; postępować właściwie, gdy wypadek w domu lub szkole już się zdarzy.. Zgodnie ze statystykami podawanymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej do niebezpiecznych zajść w .Najpierw powinniśmy odłączyć urządzenie od źródła prądu, czyli wyciągamy wtyczki z gniazdka albo wyłączamy główne bezpieczniki..

"Jak postępować w niebezpiecznych sytuacjach?"

\ Klasa 4 \ V. ODKRYWAMY TAJEMNICE ZDROWIA \ 3.. Nie zauważamy nieszczelnej kuchenki gazowej, zniszczonej izolacji kabla czy mokrej podłogi, na której można się pośliznąć.. Pierwszy wspólnie zrealizowany film na temat bezpieczeństwa w domu stał się .niebezpieczne sytuacje.. uczniowie klasy IV przygotowali makiety mózgu, ale też musieli wytężyć swój mózg na temat "bezpieczeństwa".. Jeśli nie zachowamy podstawowej ostrożności, nawet nasze mieszkanie może być pełne niebezpieczeństw.. Zadania do tematu 5.3.. Witam Was moi drodzy uczniowie na kolejnych zajęciach, będziemy mówić "jak postępować w niebezpiecznych sytuacjach?". Funkcjonariusze mł. asp.. Wspólnie z Huyen i Marcinem, twórcami popularnonaukowego kanału na YouTube emce kwadrat, radzimy jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach na drodze.. Dowiedzieć się tego można z plakatów, które eksponowane są w pojazdach komunikacji miejskiej oraz na.Jak zachowywać się w sytuacji zagrożenia?. Poruszymy tu gwałtowne zjawiska pogodowe, ukąszenia i użądlenia zwierząt, zatrucia grzybami, niebezpieczne rośliny i uszkodzenia skóry.Należy: -Zostać w domu jeżeli pozwala na to sytuacja -Wyłączyć urządzenia elektryczne i gazowe -Nie szukać schronienia pod drzewami -Unikać otwartej przestrzeni -Sprawdzić zamknięcie okien i drzwi.Temat 3: Jak sobie radzić w niebezpiecznych sytuacjach?.

Przetrwałeś wszystkie 10 niebezpiecznych sytuacji!

Warszawska komunikacja publiczna.. Co zrobić jeżeli słyszymy wybuch lub strzały?. Jak uniknąć niebezpiecznych sytuacji w naszym otoczeniu?. Część II Witajcie młodzi przyrodnicy!. Mimo że technika przez lata posunęła się naprzód, cel - polegający na wykorzystywaniuGratulacje!. Co zrobić jeżeli słyszymy wybuch lub strzały?. Powinniśmy też odsunąć wszystkie łatwopalne rzeczy na bezpieczną odległość.. Pytanie badawcze Do kogo zwrócimy się o pomoc?. Sprzątamy mieszkanie.. Zadania zostaną sprawdzone po powrocie do szkoły.. Odpowiedz.Temat zajęć Bezpieczeństwo ucznia w szkole, w domu, na ulicy.. Zaloguj się, by mieć dostęp Pobierz wszystkie Z bieżącej strony 1 2 .Jak sobie radzić w niebezpiecznych sytuacjach - Połącz w pary.. Poradzisz sobie zawsze i wszędzie, brawo!. Przeczytaj poniższe historie.. Jak postępować w niebezpiecznych sytuacjach?. (Do kogo powinniśmy zwrócić się o pomoc?). Zapisz w dymkach po dwa przykłady .41. .. dlatego też wiedza, jak należy postępować w takich sytuacjach jest niezwykle ważna..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt