Podziękowanie za zaangażowanie w życie szkoły

Pobierz

Państwa postawa, chęć bezinteresownej pomocy, dobroć i sympatia do dzieci budzą nasz ogromny szacunek i wdzięczność.. Waldemar Konieczny 4.. Z tej okazji, przygotowaliśmy kilka wzorów Dyplomów-Podziękowań.. Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców uczniów klasy ósmej, którzy kończą swoją współpracę, trwającą często wiele lat.. Imieniny: , LeoniiDziękuję za wszystkie dobre słowa, za bezcenne lekcje i wiele cierpliwości.. Dec 29, 2021May 14, 2022Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Drogim Darczyńcom za okazane serce, życzliwość i hojność.. Za pomoc w rozwiązywaniu problemów, szukanie możliwości.. Życzymy wytrwałości i sukcesów w Państwa codziennej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.. Zbigniew Tymuła 2.. Piotr Kopeć 5.. Grzegorz Świątek 3.. Henry Ford Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Szkoły, z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękujemy Państwu za zaangażowanie w pracę dydaktyczną, wychowawczą, profilaktyczną i opiekuńczą, jaką każdego dnia z wielką starannością wykonujecie.2 days agoApr 22, 2022Jun 15, 2021Jun 24, 2021Oct 14, 2021Podziękowania dla rodziców elegancki wzór dla szkoły Po opłaceniu zamówienia dostaniesz dostęp do pliku.. Nie kryję, że informacja o awansie była dla mnie wielkim zaskoczeniem.. Dopisz imię i nazwisko rodzica oraz miejscowość i datę - zdecyduj, czy dyplom uzupełnisz komputerowo, czy ręcznie..

Dziękujemy bardzo za Waszą życzliwość, wsparcie i ogromne zaangażowanie w życie szkoły.

Z całego serca DZIĘKUJEMY!. Michał Moryto 6.Jun 17, 2020Zbliżający się koniec roku szkolnego to świetna okazja, aby podziękować zarówno rodzicom jak i nauczycielom za ich zaangażowanie w życie przedszkola.. Dziękujemy za dobre słowa, które dodawały nam skrzydeł i pozwalały uwierzyć we własne siły.. Jesteśmy dumni, że jesteście (byliście) uczniami naszej szkoły i że zależy Wam na jak najlepszym jej wizerunku.Wsparcie ze strony rodziców, życzliwość i praca na rzecz szkoły to ogromna pomoc.. Dyrekcja Zespołu Szkół nr 16 w ToruniuJun 26, 2020Wzory podziękowań, przemówień.. Składamy serdeczne podziękowania dla rodziców: Emilii Kierys Beaty Bodziony Joanny Sobczyk Moniki Woźniak Sylwii Liczner Kamili Kusek Anny Korczyńskiej Magdaleny Lach Agaty HrabiiSerdecznie dziękuję Radzie Rodziców i wszystkim Rodzicom, którzy pomagali w organizacji i przygotowaniu rodzinnej imprezy.. Reszta jest już gotowa!. Za to, że Ty zawsze we mnie wierzyłeś - najlepszym nauczycielem dla mnie byłeś.. Było nam niezmiernie miło współpracować z Wami.. *** Mówią, że szkołę czy nauczycieli prawdziwie po latach dopiero można docenić, lecz ja niniejszym chciałbym to zmienić.Jun 3, 2022Te podziękowania dla rodziców są idealne na zakończenie roku szkolnego oraz przedszkolnego..

"Dziękujemy za nieocenioną i bezinteresowną pomoc oraz zaangażowanie w niesienie pomocy szkole.

Pliki są edytowalne, wystarczy do tego edytor tekstu Word Wzór: Pozostałe dyplomyPodziękowania w szklanych ramkach; Rozetki; Dedykacje do nagród książkowych; Wstążki atłasowe; Rogi obfitości, kuferki i tornisterki na słodycze; .. Za aktywne uczestnictwo w życiu szkoły format: A4 jednostronny Wykonany na specjalnym matowym papierze do drukarek atramentowych.za inicjatywę i aktywne działanie na rzecz naszych Uczniów i całej szkoły.. Witam bardzo serdecznie wszystkich tu obecnych, szczególnie pragnę powitać moich przełożonych, dzięki którym mam dziś możliwość dziękować za nominację na majora.. Wszystkim Państwu dziękuję za przyjęcie zaproszenia i udział w obchodach tego jubileuszowego .Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.. Państwa pomysłowość, wsparcie i ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy.Dziękuję Wam za aktywny udział w nauce online, za Wasze zaangażowanie w życie szkoły (również tej "zdalnej"), za podejmowane wyzwania i inicjatywy.. Gratuluję Wam wyników uzyskanych na świadectwach, a także osiągniętych sukcesów, wyróżnień i nagród.. Podziękowania dla rodziców oraz nauczycieli są świetną formą wyrażenia uznania oraz motywowania do dalszych prac.W sposób szczególny chciałbym podziękować nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie w wykonanie dekoracji, zaproszeń i scenografii, a uczniom za piękny występ przed publicznością oraz godną postawę podczas uroczystości..

Dziękujemy za te lata wspólnie spędzone, za poświęcony czas, zaangażowanie i wytrwałość.

Dziękujemy, że .Jun 28, 2020Apr 3, 2022 Podziękowania dla rodziców Przygotowałam po cztery plakaty dla rodziców dzieci w przedszkolu oraz w szkole.Jun 23, 2021Podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego Jako opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pragniemy serdecznie podziękować za ciężką pracę, zaangażowanie w życie szkoły i wieczny optymizm..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt