Jak narysować komiks o heliosie i faetonie

Pobierz

Zadania z języka polskiegoZnacie mitologiczną opowieść o Heliosie i jego synu Faetonie, który wyśmiany i obgadany przez ludzi, zapragnął przejechać się rydwanem ojca - boga Słońca?. Na trzecim, jak Faeton powozi rydwan ojca.Jul 20, 2022Tworzymy komiksowa wersję mitu o Heliosie i Faetonie.. Cokolwiek rozkażesz, natychmiast spełnią.. W klasach piątych trwa cykl lekcji związanych z mitologią grecką.. Powszechnie znany był jednak fakt, że jego ojcostwo przypisuje się Heliosowi.. Uczniom klasy 5 udało się stworzyć ciekawe interpretacje mitu.. Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. Tak powstał Róg Obfitości.. Question from @Aalaa79 - Szkoła podstawowa - Polski.. napisz opowiadanie z dialogiem jak spędziłam zeszłoroczne wakacje potrzebuje na jutro weronikakol200ow4cng October 2020 | 0 Replies .. Ten zwrócił piątkę jego rodzeństwa, a potem Zeus zemścił się na Kronosie zwalając go z tronu.. Waszym zadaniem jest przygotowanie komiksu (każde okienko komiksu - to jeden punkt z planu wydarzeń).No po prosu musisz narysować komiks ja to miałam wczoraj i pani nam kazałą go narysować na karce z bloku albo napisać plan zdarzeń .. Albo na przykład rzućcie okiem na prace uczniów z klasy Ve.. Question from @Piotrokarma - Szkoła podstawowa - Polski.. Uzasadnij" czasem lepiej nie postąpić ,bo jak się postąpi to się tylko pogoprszy sytuację" wyraż swoje zdanie i je uzasadnij podając przykład z życia książki lub filmuNagranie z LIVE na temat trików wykorzystywanych podczas rysowania komiksów..

Etykiety jak komiks narysować.

A to przygoda.. Może pomogą mu powozić.. Kiedy przedstawia się historię w postaci komiksowej, trzeba naprawdę zrozumieć, co jest w niej najważniejsze!. - Naprawdę?. Nie wiem co tu jeszcze dodać.. Faeton w młodości żył w królestwie śmiertelnego męża swojej matki.. Jak napisac plan wydazen z mitu o heliosie i faetonie 2012-10-15 14:38:15; Narysuj komiks o swoim marzeniu.. 2010-02-08 18:37:35; narysuj komiks przedstawiający twoją wersję zakończenia ukazanej historii.. Linki do innych live:Markery: 4, 2022Jul 20, 2022Komiks na podstawie tekstu literackiego?. Jak nie umiesz tego narysowac to napisz plan wydarzeń w 6 punktach :) Pomogłam :) ?. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.. 2012-02-04 09:17:49;Jak najłatwiej zapamiętać treść mitu?. Przeczytajcie mit Jana Parandowskiego o Heliosie i Faetonie (podręcznik s. 58-59).. Gdy Amaltei złamał się róg, Zeus pobłogosławił go.. Uczniowie na ostatnich lekcji zmierzyli się z mitem o Heliosie i Faetonie, czego efektem są piękne komiksy o przygodach tych greckich bogów.Streszczenie mitu "Helios i Faeton".. Na drugim zrób rozmowę Faetona z Heliosem.Jest to bardzo proste.. Chciałabym przejechać się rydwanem razem z Faetonem.. Komiksową wersję mitu o Heliosie i Faetonie przygotowali uczniowie klasy V. Jump to..

Sign Up.Tworzymy komiksową historię mitu o Heliosie i Faetonie.

Na pierwszym obrazku przedstaw Heliosa, Faetona i Apolla.. Dodaj zadanie.. Lekcja na podstawie podręcznika Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego "Między nami", Tagi:Mam narysować komiks o Helios i Faeton.. Zmierzyli się na języku polskim z niełatwym zadaniem.Mit o Heliosie i Faetonie .. Napiszcie ramowy plan wydarzeń składający się z 5-6 punktów.. Narysować go!. Nie wiem co tu jeszcze dodać.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Gdy Zeus dorósł, polecił matce, by dała Kronosowi środki na wymioty.. 2013-02-04 18:12:26; Załóż nowy klubjak narysować komiks o Heliosie i faetonie aotora Jana Parandowski Odpowiedź fabioo6 rzeczytaj najpierw o nich mit, zrób 6 krateczek, do wszystkich (lub przeważającej większości) DODAJ DIALOGI.. Wymagane pola są oznaczone * Twój komentarz.Dni, Miesiące, Lata i Stulecia są do twojej dyspozycji.. Mimo tego, fakt ten podważył Epafos, syn Zeusa, który stwierdził, że Faeton jest synem zwykłego śmiertelnika.. Na dowód ojcostwa boga-Słońca .May 28, 2022Następny wpis Jak narysować kaczkę.. Uczniowie klasy piątej tworzyli swoje komiksy na podstawie mitu o "Heliosie i Faetonie".. Przydatne rozwiązanie?. Na drugim zrób rozmowę Faetona z Heliosem.. Przeczytaj najpierw o nich mit, zrób 6 krateczek, do wszystkich (lub przeważającej większości) DODAJ DIALOGI..

Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Narysuj komiks o Heliosie i Faetonie.

Pytania .. nie wiem jak narysować ; .. Narysuj komiks o Heliosie i Faetonie 2012-09-24 18:13:12; Jakie są dalsze punkty w "przygodach odyseusza "?. Z aplikacją ToonDoo to świetna zabawa!. Jeśli nie, to sięgnijcie koniecznie do źródeł.. Helios bardzo niechętnie, ale się zgodził..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt